Treść książki

Przejdź do opcji czytnikaPrzejdź do nawigacjiPrzejdź do informacjiPrzejdź do stopki
ORDYNACJAPODATKOWA
art.3c-12
atakżewymaganiadlaposzczególnychrodzajów
podpisuelektronicznego,wszczególnościdotyczące
weryfikacjipodpisuikwalifikowanychelektronicz-
nychznacznikówczasu.
Art.3c.(uchylony)
Art.3d.[Składaniedeklaracjizapomocąśrodkówko-
munikacjielektronicznej]
Składaniedeklaracjizapomocąśrodkówkomunika-
cjielektronicznejwójtowi,burmistrzowi(prezydentowi
miasta),staroście,marszałkowiwojewództwaregulują
odrębneprzepisy.
Art.3e.Art.3f.(uchylone)
Art.4.[Obowiązekpodatkowy]
Obowiązkiempodatkowymjestwynikającazustawpo-
datkowychnieskonkretyzowanapowinnośćprzymuso-
wegoświadczeniapieniężnegowzwiązkuzzaistnieniem
zdarzeniaokreślonegowtychustawach.
Art.5.[Zobowiązaniepodatkowe]
Zobowiązaniempodatkowymjestwynikającezobo-
wiązkupodatkowegozobowiązaniepodatnikadozapła-
cenianarzeczSkarbuPaństwa,województwa,powiatu
albogminypodatkuwwysokości,wterminieorazwmiej-
scuokreślonychwprzepisachprawapodatkowego.